0537 471 27 27

Sosyal Medyada Biz}

Göktürk Ofis Büro Koltukları Tamiri

Göktürk Ofis Büro Koltukları Tamiri

Göktürk Ofis Büro Koltuğu Tamiri

Göktürk ofis koltuğu tamiri firmaları arasında, firmamız her daim bir adım öndedir. Müşterilerimizden gelen talepleri gün içerisinde, hızlı bir şekilde değerlendirerek dönüş yapıyor ve talep ettiğiniz işlemleri en kısa süre içerisinde uygulamaya alıyoruz. Tamir esnasında kullandığımız tüm ofis büro koltuğu yedek parça ürünleri 1. Sınıf olup, ileride tekrar aynı sorunu yaşamanıza asla izin vermiyoruz. Talepleriniz doğrultusunda profesyonel ekiplerimiz sizler ile iletişime geçiyor ve adresinizde sizleri ziyaret ederek koltuklarınız üzerinde uygulanacak işlemleri tespit edip, sizlere bilgi veriyor. Anlaşma sağlamamız durumunda ise Göktürk ofis büro koltukları tamiri işlemlerini gerçekleştirmek üzere mobilyalarınızı teslim alıyorlar. Uygulanacak işlemlerin hacmine göre sizlere ne kadar sürede hazır olacağını belirtiyor, belirtilen tarih ve saat içerisinde de mobilyalarınız sizlere teslim edilmek üzere tekrar yola çıkıyor. Tamir ve döşeme işlemleri bizzat bizim tarafımızdan yapıldığı için Göktürk ofis büro koltuğu yedek parça değişimi için 2 yıl garanti süreci bulunuyor.

Ofis büro koltuğu döşeme

Ofis büro koltuk tamiri ve döşeme işlemleri esnasında, koltuklarınıza ait iskeletleri sağlamlaştırmak ile işe başlıyoruz ki ilerleyen zamanlarda iskelet ile ilgili bir problem açığa çıkmasın. Bunun ardından koltuklarınızın süngerleri kabartılarak ilk günkü gibi görünmesi sağlanır. Koltuk döşeme süreci içerisinde koltuklarınızın süngerleri değiştirilmez. Ancak süngerler yıpranmış ve aşırı deforme olmuş ise sizlerin talebi doğrultusunda değiştirilir. Bunun için de ek ücret ödemeniz gerekecektir. Fakat mevcut süngerler kalıp üzerine ufak takviyeler yapılması gerekirse bu ekstra ücretlendirmeye tabii tutulmayacaktır. Tüm işlemler tamamlandıktan sonra ise döşeme işlemine başlanır.

Ofis büro koltuk döşemesi işimiz ise tamamen 1. sınıf kumaş ve deriden yapılmakta olup, icabında koltuklarınızın sünger kısımları dahi değiştirilerek yapılmaktadır. Yapılan işlemler 2 yıl firmamız garantisi altındadır. Geniş renk seçeneğimiz ile ofis koltuklarınızın döşemelerini değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için lütfen iletişim kısmından bizimle irtibata geçiniz.

  • Ofis (büro) koltukları tamiri.
  • Ofis (büro) koltukları kumaş / deri değişimi.
  • Ofis (büro) koltuk , tekerleri, yıldız (ahtapot) ayakları, ve kolçak değişimleri ve satışı.
  • Ofis (büro) koltukları tamiri ve yedek parça hizmeti.

Koltuk döşeme ve tamiri işlemi tamamlandıktan sonra iskelet ve döşemenin kesiştiği bölgeler çeşitli malzemeler kullanılarak kapatılır.

Ofis büro koltukları imalatı da yine firmamız tarafından, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda yapılmaktadır.

 

KREDİ KARTINA 4 TAKSİT 

Koltuk, sandalye, berjer, ofis büro koltukları tamiri ve ofis büro koltuk döşeme ve koltuk imalatı gibi bizlerden alacak olduğunuz her hizmetin karşılığı kredi kartlarınız ile 4 taksite kadar taksitlendirme yaparak aylık küçük ödemelere bölebilir, bütçenizi koruyabilirsiniz.

Paylaş

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now Button
WhatsApp chat