0537 471 27 27

Sosyal Medyada Biz}

Koltuk Tamiri

Koltuk Tamiri firması olarak; koltuklarınız da uzun kullanımdan dolayı oluşan çürüme ve yırtılma tamirini ve döşemesini yapmak amacıyla sizlerin hizmetinizdeyiz. İstanbul Koltuk Döşeme ve Tamir firması olarak gelişen teknolojiyi de kullanarak siz müşterilerimizin isteği doğrultusunda koltuklarınızı yeniliyoruz. Ofis Büro Koltuk Döşeme ekibi olarak alanında uzman kadro ve son teknoloji araç gereçlerle koltuklarınızın ömrünü uzatıyoruz. Koltuk Döşeme Firması kuruluşundan bu yana pek çok müşterinin isteği doğrultusunda Koltuk Tamir ve Koltuk Döşeme işlemlerini gerçekleştirdi. Müşterilerimiz durumlarından çok memnun kaldılar ve ürünlerini uzun süre kullandılar.

Koltuk TamiriKoltuk Döşeme ve Tamiri Firması Ne Yapar?

 Müşterilerimizin isteğine göre kendi temin ettikleri ürünleri de kullanabiliyoruz. Böylece Koltuk Döşemesi sizin isteğinize göre yapıyoruz. Uzun kullanımdan dolayı koltuklarınız çok yıprandı ise, göz aşinalığından dolayı koltuklarınızın görüntüsünü değiştirmek istiyorsanız; Koltuk Döşeme Firması olarak sizin isteğiniz doğrultusunda koltuklarınızı yeniliyoruz. Çünkü Koltuk Tamiri Firması olarak koltuklarınızın tamiri ve döşemesinde kullanılacak malzemelerin seçimlerini tamamen size bırakıyoruz. Ama müşterinin isteğine göre kendi temin ettiği ürünleri de kullanabiliyoruz. Bu şekilde tamir ve döşemesini yaptırdığınız koltuk takımınız sizin isteğiniz doğrultusunda yepyeni bir görünüme kavuşuyor.

Koltuk TamiriKoltuk Döşeme Firması  Hakkında

Firma olarak siz müşterimizin memnuniyetini göz önünde bulunduruyor, sizler için en uygun fiyata işlemi yapıyoruz. Firmamız kurulduğu ilk günden beri pek çok müşterinin koltuk takımını tamir etti ve döşedi. Müşterilerimiz tamir edilen ve döşemesi yenilenen koltuklarından oldukça memnun kaldılar. Koltuk Döşemesi veya Tamiri yaptırmak isteyen tanıdıklarına firmamızı güvenerek tavsiye ettiler. Bölgemiz de en çok tercih edilen Ofis Büro Koltukları Döşeme ve Tamir firmasıyız. Sizler de eviniz de ucuza yeni ve güzel görünümlü koltuk, berjer, puf, sandalye veya kanepe elde etmek isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul geneli aktif olarak hizmet veren firmaların kendisine göre belirlemiş olduğu fiyat politikası vardır. Bu anlamda firmamızın da kendisine has fiyat teklifleri mevcuttur. İstanbul Koltuk Tamiri ve Döşeme Fiyatları konusu müşterinin istekleri doğrultusunda şekillenmektedir. Aynı zamanda müşterinin hizmet taleplerinde de artış ta fiyata yansımaktadır. Bu anlamda firmamız ile alakalı daha fazla bilgi için telefon numaramız üzerinden ulaşabilirsiniz. Keyifli ve Sağlık Günler Dileriz!!!

Paylaş

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now Button
WhatsApp chat