0536 889 13 27

Sosyal Medyada Biz}

Bahçelievler Ofis Büro Koltuğu Tamiri

Bahçelievler Ofis Büro Koltuğu Tamiri

Bahçelievler ofis koltuğu döşeme ve tamir

Hepimizin yolu bir şekilde ofislere düşüyor kimimiz çalışıyor kimimiz işimiz için ofis yollarını aşındırıyoruz peki hayatımıza bu kadar yerleşmiş hatta 2. meskenimiz halini alan ofisleri nasıl döşüyoruz? Öyle ya o kadar iş arasında biraz soluklanmak istiyoruz bu da özgün bir dekorasyonu mecbur hale getiriyor. Yaşam koçları çalıştığımız yer ile yaptığımız işin verimli olmasını tesadüf bulmuyor. Aksine ne kadar iyi döşenmiş bir ofis o kadar verimli iş ayrıca ofis ortamının rahatlığı  insanlarla ofis içi iletişimimizi bile etkiliyor. Ofis içi dekorasyonun belki de en önemli ayrıntısı ofis koltuğudur.

Ofis büro koltuk döşemesi işimiz ise tamamen 1. sınıf kumaş ve deriden yapılmakta olup, icabında koltuklarınızın sünger kısımları dahi değiştirilerek yapılmaktadır. Yapılan işlemler 2 yıl firmamız garantisi altındadır. Geniş renk seçeneğimiz ile ofis koltuklarınızın döşemelerini değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için lütfen iletişim kısmından bizimle irtibata geçiniz.

  • Ofis (büro) koltukları tamiri.
  • Ofis (büro) koltukları kumaş / deri değişimi.
  • Ofis (büro) koltuk , tekerleri, yıldız (ahtapot) ayakları, kolçak değişimleri ve satışı.
  • Ofis (büro) koltukları tamiri ve yedek parça hizmeti.

Ofis koltuğu imalatı kadar o koltukların bakımı deforme olunca tamiri oldukça fazla önem arz ediyor. Öyle firmalarla iş yapmalısınız ki Bahçelievler ofis koltuğu yedek parça aramamalı gönül rahatlığıyla emanet etmelisiniz. Çünkü firma olarak biliyoruz ki günümüz şartlarında birçok işimizi ofislerde hallederken gelen misafirlerimiz için, kendimiz için belki de en önemli ihtiyaç koltuktur . Peki çözüm olarak biz size ne sunuyor? Çözüm olarak ofis koltuğu döşeme ve tamiri en iyi şekilde yapan firmamızla sorunsuz halletmeyi vaad ediyoruz. Koltuğunuz yıpranınca siz de  yıpranmayacaksınız veya yıprandı diye emektar koltuğunuzu bir köşeye atıp yeni koltuk alıp cebinizi zorlamayacaksınız. Firmamız kaliteli ve hızlı hizmetiyle hep yanınızda.

BAHÇELİEVLER OFİS KOLTUĞU DÖŞEME

Ofis koltuğu yedek parça değişimi ciddi bir iş olduğundan bu işi ehline yani firmamıza bırakmanız en doğrusudur. Çünkü acemi ellere teslim edilen işler ofisinizi ve ofisinizin havasını baltalamakla kalmaz sizleri de mutsuz eder. Hem işinize hem ofisinize adapte olmakta zorlanırsınız . Firmamızın sunduğu profesyonel hizmet ile sadece deforme olan koltuğu düzeltmez bu sayede ofisinizin havasını bununla bağlantılı olarak motivasyonunuzu düzeltirsiniz. Bahçelievler ofis koltuğu tamiri ve döşeme size yeni gibi koltuklarla beraber ofisinize tarz ve yeni bir hava vaad ediyor. Bununla beraber firmamız alınan her işin bir ruhu olduğunu bilir ve o bu bilinç ile de işimizi aşkla yapmaya çalışıyoruz çünkü severek yapılan bir işin kalitesinin de maksimum seviyede olacağını düşünüyoruz.

KREDİ KARTINA 4 TAKSİT 

Bahçelievler Ofis Büro Koltuğu Tamiriİstanbul ofisci firması olarak, koltuk, sandalye, berjer, ofis büro koltukları döşeme ve ofis büro kanepe tamiri ve imalatı gibi bizlerden alacak olduğunuz her hizmetin karşılığı kredi kartlarınız ile 4 taksite kadar taksitlendirme yaparak aylık küçük ödemelere bölebilir, bütçenizi koruyabilirsiniz.

Paylaş
713 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

WhatsApp chat
Call Now Button