0536 889 13 27

Sosyal Medyada Biz}

Beyoğlu Ofis Koltuğu Tamiri

Beyoğlu Ofis Koltuğu Tamiri

BEYOĞLU OFİS BÜRO KOLTUĞU TAMİRİ

Günümüz hayat koşullarımızı ve yaşama şeklimizi düşündüğümüzde zamanımızın çoğu ya ofislerimizde ya da çalışma koltuklarımızın üzerinde geçmektedir. Bu yüzdende insanoğlu çeşitli bel, eklem yahut bunlara benzer ağrılar ile uğraşmak zorunda kalmaktadır. Böyle ağrılarla uğraşmamak için özellikle oldukça fazla zaman geçirdiğimiz ofis koltukları seçiminde titiz davranmalıyız. Firmamız Beyoğlu ofis koltuğu tamiri bireylerin ofis koltuğu seçiminde titiz davranması gerektiği kadar ofis büro koltuğu imalatında da firmaların titiz davranması gerektiğini düşünmektedir. Sadece düşünmek ile kalmayan firmamız bu görüşünü de uygulamaya çoktan başlamıştır. Firmamız titiz, duyarlı ve güvenilir tutumunu ofis bürü koltuğu döşeme ve tamir hizmetinde de sergilemektedir.

Özellikle bu hizmet bireyler tarafından sıklıkla seçilen bir hizmet türüdür. Bireyler hem maliyeti az hem de avantajlı olan koltuk döşeme ve tamiri işlemi ile yeni bir koltuk almış gibi aynı konforu elde etmektedir. Konforun yanı sıra aynı kaliteyi de elde eden bireyler hizmetimizden oldukça memnun kalmaktadır. Yıpranmış, hasar görmüş yahut eski görünümünü kaybetmiş koltuklarda özellikle de ofis koltuklarında yapısında bulunan parçalarda sıkıntı çıkabilmektedir. Bu sıkıntıyı önlemek yahut onarımını sağlamak için en maliyeti az yol ise Beyoğlu ofis büro koltuğu yedek parça değişimi yapan İstanbulofisci firması ile hem ofis koltuğu daha işlevsel bir hale getirilir hem de bireyler yeni bir koltuk alma masrafından kurtulmuş olur.

Ofis Büro Koltukları Yedek Parça

 

Ofis büro koltuk döşemesi işimiz ise tamamen 1. sınıf kumaş ve deriden yapılmakta olup, icabında koltuklarınızın sünger kısımları dahi değiştirilerek yapılmaktadır. Yapılan işlemler 2 yıl firmamız garantisi altındadır. Geniş renk seçeneğimiz ile ofis koltuklarınızın döşemelerini değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için lütfen iletişim kısmından bizimle irtibata geçiniz.

 

  • Ofis (büro) koltukları tamiri.
  • Ofis (büro) koltukları kumaş / deri değişimi.
  • Ofis (büro) koltuk , tekerleri, yıldız (ahtapot) ayakları, kolçak değişimleri ve satışı.
  • Ofis (büro) koltukları tamiri ve yedek parça hizmeti.

Ofis bürü koltuklarının temel iskeletini oluşturan ve işlevini sağlayan yapı parçaları bulunmaktadır. Bu parçaları tasvir ederek belirtmemiz gerekir ise; ofis koltuğunuzun yüksekliğini ayarlamanızı sağlayan yan kol, ofis koltuğunuzun yüksekliğini sağlayan hareketli piston ve ofis koltuğunuzun temelini oluşturan ayaklardır. Bu olmazsa olmaz parçalardan herhangi biri hasar aldığında yahut işlevini kaybettiğinde yeni bir koltuk almak zorunda kalırsınız. Fakat firmamızın da hizmet verdiği ofis büro koltukları yedek parçalarını belirli fiyatlar ile alarak daha maliyeti az bir şekilde ofis koltuğunuza sahip olabilirsiniz.

KREDİ KARTINA 4 TAKSİT 

İstanbul ofisci firması olarak, koltuk, sandalye, berjer, ofis büro koltukları döşeme ve ofis büro kanepe tamiri ve imalatı gibi bizlerden alacak olduğunuz her hizmetin karşılığı kredi kartlarınız ile 4 taksite kadar taksitlendirme yaparak aylık küçük ödemelere bölebilir, bütçenizi koruyabilirsiniz.

 

Paylaş
569 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

WhatsApp chat
Call Now Button