0536 889 13 27

Sosyal Medyada Biz}

Bostancı Ofis Büro Koltuğu Tamiri

Bostancı Ofis Büro Koltuğu Tamiri

Bostancı Ofis Büro Koltuğu Tamiri

Koltuklar zamanla aşınan ve eski görünümünü kaybeden eşyalardandır. Evdeki koltuklara nazaran en hızlı şekilde eskiyen koltuklar ofis koltuklarıdır. Ofislerde en çok kullanılan eşyalardan biri koltuk olduğu için koltuklarınız üst yüzeylerinde deformasyon ve renk kaybı meydana gelebilir. Eğer siz de ofisinizdeki koltukların üst yüzeylerinde bulunan bu aşınma ve renk kaybından dert yanıyorsanız, koltuklarını değiştirmek yerine Bostancı Ofis Koltuğu Tamiri firmamızın iletişim bilgilerinde bulunan numaradan bizlere ulaşabilir ve koltuklarınızı yeni almış gibi gönül rahatlığı ile tekrardan kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sizlere son seviye bir güven sağlamak ve sizleri mağdur etmemek adına Bostancı ofis koltuğu yedek parça değişimi hizmetimiz ile ofis koltuğu yedek parçalarında herhangi bir sorun çıkarsa bu sorunu hemen çözüyor ve koltuklarınızı yeniliyoruz. Sahip olduğumuz koltuk döşeme, koltuk tamiri alanında yıllarını vermiş ustalarımız ve profesyonel çalışma şekli ile koltuklarınızı en kaliteli şekilde döşeme ve tamir ediyor ve sizlere teslim ediyoruz. Siz de çok bir masrafa girmeden koltuklarınızı yenilemek istiyorsanız Bostancı ofis koltuğu döşeme hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Bize ulaşmak için telefon numaramızı ya da firmamızın web sitesinde bulunan diğer iletişim adreslerini kullanabilirsiniz.

Ofis Büro Koltuğu İmalatı

Ofis büro koltuğu imalatı ve döşeme işlemleri esnasında, koltuklarınıza ait iskeletleri sağlamlaştırmak ile işe başlıyoruz ki ilerleyen zamanlarda iskelet ile ilgili bir problem açığa çıkmasın. Bunun ardından koltuklarınızın süngerleri kabartılarak ilk günkü gibi görünmesi sağlanır. Koltuk döşeme süreci içerisinde koltuklarınızın süngerleri değiştirilmez. Ancak süngerler yıpranmış ve aşırı deforme olmuş ise sizlerin talebi doğrultusunda değiştirilir. Bunun için de ek ücret ödemeniz gerekecektir. Fakat mevcut süngerler kalıp üzerine ufak takviyeler yapılması gerekirse bu ekstra ücretlendirmeye tabii tutulmayacaktır. Tüm işlemler tamamlandıktan sonra ise döşeme işlemine başlanır. Döşeme işlemi tamamlandıktan sonra iskelet ve döşemenin kesiştiği bölgeler çeşitli malzemeler kullanılarak kapatılır. Bostancı ofis koltuğu imalatı da yine firmamız tarafından, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda yapılmaktadır.

KREDİ KARTINA 4 TAKSİT 

Koltuk, sandalye, berjer, ofis büro koltukları tamiri ve ofis büro koltuk döşeme ve koltuk imalatı gibi bizlerden alacak olduğunuz her hizmetin karşılığı kredi kartlarınız ile 4 taksite kadar taksitlendirme yaparak aylık küçük ödemelere bölebilir, bütçenizi koruyabilirsiniz.

 

Paylaş
428 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

WhatsApp chat
Call Now Button