0536 889 13 27

Sosyal Medyada Biz}

Çatalca Ofis Büro Koltuğu Tamiri

Çatalca Ofis Büro Koltuğu Tamiri

Çatalca Ofis Büro Koltuğu Tamiri

Çatalca Ofis Büro Koltuğu Tamiri-Günümüzün neredeyse yarısını masa başında ofis koltuklarında geçirmekteyiz. Özellikle eğitim öğretim gören bireyler ve iş branşı masa başında vakit harcamaktadır. Bu koltuklarda harcanan uzun vakitler sonucu bireyler bel, sırt ağrısı yahut eklem ağrıları çekmektedir. Bireylerin çeşitli ağrılar yaşamasının temel nedeni uzun süre kullandıkları ofis koltukları değildir. Ofis koltuğu imalatında kullanılan ürün ve koltuk tasarımıdır. Bir ofis koltuğunun üretim aşamasında ürün kalitesi ne kadar iyi ise ofis koltuğu da o kadar iyi olmuştur. Bazı firmalar koltuk üretiminde ürün kalitesi göz ardı etmekte ve hatta Ofis Koltuğu Yedek Parça üretimlerinde de fazla önem göstermemektedir.

Çatalca Ofis Büro Koltuğu Tamiri

Çatalca Ofis Koltukları Tamiri ve döşemesi işimiz ise tamamen 1. sınıf kumaş ve deriden yapılmakta olup, icabında koltuklarınızın sünger kısımları dahi değiştirilerek yapılmaktadır. Yapılan işlemler 2 yıl firmamız garantisi altındadır. Geniş renk seçeneğimiz ile ofis koltuklarınızın döşemelerini değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için lütfen iletişim kısmından bizimle irtibata geçiniz.

Bu görüşün ve davranışın tamamen yanlış olduğunu savunan firmamız Çatalca Ofis Koltuğu Tamiri ve Döşeme, hem imalat aşamasında hem de ofis koltuğu yedek parça değişimlerinde birinci sınıf kaliteye sahip ürünleri kullanmayı tercih etmektedir. Ürün kalitesinin hem insan sağlığını etkilediğinin hem de üretilen malın kalitesini etkilediğinin bilincine sahibiz. Çünkü firma prensiplerimizden birisi de “kaliteli ürün ve  sağlıklı bireylerdir.

Ofis Koltuğu Döşeme ve Tamiri

Ofis koltuğu olarak nitelendirdiğimiz koltuklarımız zamanla eskimekte yahut çok fazla hasar almaktadır. Bunun en temel sebebi ise hiç şüphesiz çevresel faktörlerdir. Hasar görmüş bir ofis koltuğu yerine yenisini almak bazen maliyetli olabilir. Yenisini almak yerine bireyler sıklıkla Ofis Büro Koltuğu Tamiri hizmeti veren kaliteli firmalara yönelmektedir. Firmamız da bireylerin sıklıkla yönelim gösterdiği kaliteli firmalar arasındadır. Firmamız hasar görmüş koltuklarınızı kaliteli onarım ve döşeme malzemeleri ile tekrar eski fonksiyonuna dönüştürmektedir. Bu şekilde hem konforlu, kaliteli, rahat, şık hem de maliyeti az koltuğa sahip olmuş oluyorsunuz.

KREDİ KARTINA 4 TAKSİT 

İstanbul ofisci firması olarak, koltuk, sandalye, berjer, ofis büro koltukları döşeme ve ofis büro kanepe tamiri ve imalatı gibi bizlerden alacak olduğunuz her hizmetin karşılığı kredi kartlarınız ile 4 taksite kadar taksitlendirme yaparak aylık küçük ödemelere bölebilir, bütçenizi koruyabilirsiniz.

Paylaş
429 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

WhatsApp chat
Call Now Button