0536 889 13 27

Sosyal Medyada Biz}

Çekmeköy Ofis Koltuğu Tamiri ve Döşeme

Çekmeköy Ofis Koltuğu Tamiri ve Döşeme

Çekmeköy Ofis Koltuğu Döşeme

Firmamız Çekmeköy Ofis Koltuğu Tamiri,  ofis koltuklarının çeşitli onarım ve bakım görevini üstlenmektedir. Üstelenmiş olduğu görevin oldukça önemli olduğunun bilincinde olan firmamız ofis koltuğu döşeme ve tamir hizmetinde son derece kaliteli ürünler tercih etmesinin yanı sıra hasar tespiti de yapmakta ve Ofis koltuğu dediğimiz koltuk tipinin son yıllarda ne kadar fazla kullanıldığının ve bazı ofis koltuklar sebebi ile çeşitli sorunlar yaşandığının farkındalığını yaşayan firmamız çalışan kadrosunu alanında tecrübeli bireylerden oluşturmuştur. Tecrübe sahibi bireylerimiz döşeme hizmetinde kumaşın kalitesinden koltuğa uygunluğuna kadar pek çok hususa dikkat etmesinin yanı sıra Çekmeköy ofis koltuğu yedek parça değişimi de ilk olarak sorunun hangi unsurdan tetiklendiğini analiz etmektedir. Gerçekleştirmiş olduğu analiz ile firmamızın ofis koltuğu imalatında da izlemesi gereken prensipler belirlenmektedir.

OFİS KOLTUĞU YEDEK PARÇA

Yedek parça tabiri sıklıkla gün içerisinde yahut çevremizde duyduğumuz bir terimdir. Bu terim ofis koltuğu dediğimiz koltuk türünde de sıklıkla yer almaktadır. özellikle ofis koltuklarını oluşturan temel unsurların mutlaka firmalar tarafından yedek parça imalatı da yapılmaktadır. İmalatı yapılan yedek parçalar piyasada işlev ve önemine göre fiyatlandırılarak satışı sunulmaktadır. Satın alım işlemi düşünülen ofis koltuğu yedek parçalarında mutlaka koltuğunuza uygunluğu test ediniz. Bunun yanı sıra alacağınız yedek parçanın kalitesinin düşüklüğü yahut yüksekliği sizin ileriki zamanda tekrar böyle bir sorun yaşayıp yaşamayacağınız hakkında bilgi vermektedir.

Ofis büro koltuk döşemesi işimiz ise tamamen 1. sınıf kumaş ve deriden yapılmakta olup, icabında koltuklarınızın sünger kısımları dahi değiştirilerek yapılmaktadır. Yapılan işlemler 2 yıl firmamız garantisi altındadır. Geniş renk seçeneğimiz ile ofis koltuklarınızın döşemelerini değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için lütfen iletişim kısmından bizimle irtibata geçiniz.

  • Ofis (büro) koltukları tamiri.
  • Ofis (büro) koltukları kumaş / deri değişimi.
  • Ofis (büro) koltuk , tekerleri, yıldız (ahtapot) ayakları, ve kolçak değişimleri ve satışı.
  • Ofis (büro) koltukları tamiri ve yedek parça hizmeti.

Kaliteli yedek parçalar hem insan sağlığı için hem de uzun süreli kullanım için olumlu sonuçlar veren bir seçenektir. Maliyeti de yeniden satın almayı düşündüğünüz herhangi bir ofis koltuğundan daha düşük olacaktır. Bu hususta sizlere tavsiye edeceğimiz bir diğer nokta ise ofis koltuğunuz için satın aldığınız yedek parçaları tecrübeli elemanlar vasıtasıyla koltuğunuza monte ettirmenizdir.

Bizi Türkiye’de sayılı firmalardan biri yapan en önemli şeylerden biri de müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem. Tüm koltuk döşeme ve tamir işlemlerimizi sizin zevkinize ve tercihlerinize göre uyguluyoruz. Firmamız aynı zamanda değişecek olan tüm döşemeleri evinizden alarak tamir işlemi bittikten sonra tekrar size teslim etmektedir. Ayrıcalıklı hizmetlerimiz sayesinde sıradan koltuk tamiri firmalarından farklı olarak döşemelerinizi hızlı ve temiz bir şekilde değiştiriyoruz.

KREDİ KARTINA 4 TAKSİT 

İstanbul ofisci firması olarak, koltuk, sandalye, berjer, ofis büro koltukları döşeme ve ofis büro kanepe tamiri ve imalatı gibi bizlerden alacak olduğunuz her hizmetin karşılığı kredi kartlarınız ile 4 taksite kadar taksitlendirme yaparak aylık küçük ödemelere bölebilir, bütçenizi koruyabilirsiniz.

Paylaş
494 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

WhatsApp chat
Call Now Button