0536 889 13 27

Sosyal Medyada Biz}

Çengelköy Ofis Koltuğu Tamiri ve Döşeme

Çengelköy Ofis Koltuğu Tamiri ve Döşeme

Çengelköy Ofis Koltuğu Tamiri

Ofis koltuklarının döşemelerinin periyodik aralıklarla değiştirilmesi gerekir. Bunun nedeni, günün yarısını geçirdiğimiz bu koltukların çevresel faktörler ve bireysel etkenler ile günden güne kirlenmesidir. Dışarıdan gelen toz, is gibi faktörlerden tutun bizim yanlışlıkla döktüğümüz yiyecek ve içeceklere kadar birçok etken, ofis koltuklarını kirletir. Bu kirlenme ise sağlığımız açısından iyi değildir çünkü zamanla hastalanmamıza, koltuğun döşemelerinin yıpranmasına ve iskeletin bozulmasına yol açar. Bu yüzden bu tür kötü olaylar başınıza gelmeden tamir ve döşeme işlerinizde Çengelköy ofis koltuğu tamiri firmamızdan destek alabilirsiniz.

Solan döşemeleri istediğiniz renk ve dokularla değiştiriyor, mekanik olarak deformasyona uğramış iskeletleri eskisinden daha sağlam olacak şekilde tamir ediyoruz. Ofis büro koltuğu döşeme ve tamir işinde lider isimlerden biri olduğumuz ve Çengelköy ofis büro koltuğu yedek parça değişimi hizmeti de verdiğimiz için her yıl yüzlerce ofis büro koltuğu imalatı yapıyoruz. Aldığımız geri dönüşlerin tümü olumlu olsa da kendimizi her geçen gün geliştirmeye ve arzuladığımız hedeflere ulaşmak için canla başla çalışıyoruz. Eğer siz de firmamızdan ofis koltuklarınız için yardım almak istiyorsanız 7/24 açık olan telefon hatlarımızı kullanabilir, web sitemiz üzerinden online destek alabilir ya da mail adresimize e-posta atabilirsiniz. Size en kısa zamanda ulaşıp çözüm odaklı adımlar için iletişime geçeceğiz.

OFİS KOLTUĞU DÖŞEME VE TAMİR

 

Çengelköy ofis büro koltuğu yedek parça hizmetinden koltuk tamirine, koltuk döşemelerinin değiştirilmesinden yeni koltuk imalatına kadar birçok alanda kalite hizmet veren firmamız, ofislerinizden koltuklarınızı alıyor ve atölyelerimize getiriyor. Atölyeye gelen koltuklarınız istediğiniz doku ve renkte döşeniyor ve tamire ihtiyacı varsa tamir ediliyor. Belirttiğiniz adreslere yepyeni halleriyle teslim edilen ofis koltuklarınız, son model teknolojik uygulamalarımız sayesinde kalite, sağlam ve canlı görünüyor.

KREDİ KARTINA 4 TAKSİT 

Koltuk, sandalye, berjer, ofis büro koltukları tamiri ve ofis büro koltuk döşeme ve koltuk imalatı gibi bizlerden alacak olduğunuz her hizmetin karşılığı kredi kartlarınız ile 4 taksite kadar taksitlendirme yaparak aylık küçük ödemelere bölebilir, bütçenizi koruyabilirsiniz.

Paylaş
280 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

WhatsApp chat
Call Now Button