0536 889 13 27

Sosyal Medyada Biz}

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Hızla gelişen mobilya sektöründe yüzlerce çeşit olan ofis koltuğu seçeneği bulunmaktadır. Zamanın dekorasyon trendlerini takip ederek alınan eski koltuklar yeni modern bir görünüme kavuşturulmak istenmektedir. Koltuk Döşeme ve Tamiri hizmeti veren firmamızın yüzlerce  renkteki kaliteli deri ve kumaşlarından istediğinizi seçerek, alanında uzman çalışan kadromuzun özenli bir şekilde döşeme işlemini gerçekleştirmesiyle eski ofis koltuklarınız yeni modern görünümlerine kavuşmaktadır. Döşeme işlemi sadece koltuk kumaşı ya da derisinin sökülerek yerine yenisin takılması ile sınırlı değildir. Döşeme işlemi koltuğun iskeletinin tamir edilmesi, koltuk süngerinin de tamir edilip iskeletin üstüne yerleştirilmesinden sonra yeni kumaş veya derinin kaplanmasıdır.

Bu özenle yapılması gereken işi alanında uzman ekibimiz en kaliteli süngerleri ve kumaşları kullanarak en hızlı şekilde tamamlamaktadır. Bunun yanı sıra firmamız ofis büro koltuk yedek parça değişimi hizmeti de sunmaktadır. Zamanla ofis koltuklarında mekanizmasının bozulması, tekerleğinin kırılması gibi çeşitli sorunlar ortaya çıkabilir. Böyle durumlarda koltuğunuzu değiştirmek istemiyorsanız firmamızın envanterinde bulunan yüzlerce koltuk tekerleği, bacağı ve mekanizma ürünleri gibi parçalarla ofis koltuğunuzu en kısa sürede tamirini yapabilmekte veya parçayı size teslim etmekteyiz. Ofis büro koltuk tamiri işlemlerini en iyi şekilde gerçekleştiren ekibimiz aynı zamanda sizi ofis büro koltuk yedek parça   arama zahmetinden de kurtarmaktadır.

Ofis koltuğu tamiri, Ofis koltuğu döşeme, Ofis koltuğu yedek parça, Ofis koltuk mekanizması, Ofis koltuğu ayak değişimi, Ofis koltuğu amortisör değişimi, Ofis Koltuğu Tamiri, Ofis Koltuk Tamiri, Ofis Koltuğu Döşeme, Ofis Büro Koltukları Tamiri, Ofis Büro Koltukları Sünger Değişimi, Ofis Büro Koltuğu Yedek Parça, Ofis Büro Koltukları Yedek Parça, Ofis Büro Koltukları Mekanizması, Ofis Büro Koltuğu Yedek Parça Değişimi, Ofis Büro Koltuğu Mekanizması, Ofis Koltuğu Ayak Değişimi, Ofis Büro Koltuğu Amortisör Değişimi, Büro Koltuğu Tamiri, Büro Koltuk Tamiri, Büro Koltuğu Döşeme, Hizmetlerimiz, Ofis Büro Koltukları Amortisör Değişimi,

Ofis Büro Koltukları Tamiri

Ofis Büro Koltukları Tamiri

OFİS KOLTUĞU İMALATI

Birinci sınıf kalitede koltuk iskeleti, süngeri, derisi, kumaşı gibi ürünlerle en konforlu ofis koltuklarını yapmaktayız. Zevklerinize uygun, size özel Ofis büro mobilyalarıofis büro koltuğu imalatı hizmeti de sunmaktayız. Alanında deneyimli çalışan kadromuz tarafından atölye de üretilen ofis koltuklarını güvenle tercih edebilirsiniz. Ofis koltuklarınızı firmamızın geniş renk aralığı ve tasarım seçenekleri sayesinde istediğiniz ofis koltuğu kolayca üretebilmekteyiz. Sektörde en hızlı hizmeti sunmaya çalışan firmamız müşterilerinin beğenisini kazanmayı ve kullanıcılarının beklentisini karşılamayı odak noktası haline getirmiştir.

 

WhatsApp chat
Call Now Button