0536 889 13 27

Sosyal Medyada Biz}

Kadıköy ofis büro koltuğu tamiri ve döşeme

Kadıköy ofis büro koltuğu tamiri ve döşeme

KADIKÖY OFİS KOLTUĞU TAMİRİ 

Ofis büro ve işyerlerinizde, tüm gün sizlerin yükünü çeken ofis koltuklarınızın tüm döşeme ve kaplama işlemlerini, Kadıköy ofis büro koltuğu döşeme firmamızdan en ekonomik fiyatlar ile yaptırma şansına sahipsiniz.

Kullandığınız mobilyaların döşemelerini çok beğeniyor fakat eskidiği için kullanamıyor musunuz? Ofisinize yeni bir hava katmak istiyor, fakat yeniden mobilya satın almaya bütçe ayırmak istemiyor musunuz?  O zaman doğru adrestesiniz. Mobilyalarınızın döşeme kumaşlarını, birebir orijinal kalıpları ile temin etmeye çalışarak Kadıköy ofis büro koltuğu tamiri ve döşeme işlemlerinizi tamamlayabiliyoruz. Bunun yanı sıra ofisinizi yeniden dekore etmek gibi bir karar aldıysanız, bu aşamada yeniden mobilya almanıza gerek kalmadan sizler için ofis mobilyalarınızı yeniliyoruz.

  • Ofis büro koltuğu ayak değişimi
  • Ofis büro koltuğu teker değişimi
  • Ofis büro koltuğu amortisör değişimi
  • Ofis büro koltuğu mekanizma değişimi
  • Ofis büro koltuğu tamiri ve döşeme

Üstelik döşeme ve tamir işlemlerinden sonra mobilyalarınızın üzerinde işlem yapıldığı asla belli olmuyor. Bu iki örneğin yanı sıra siz mobilyalarınızı yenilemek isteyenlerdenseniz, bu süreçte de Kadıköy ofis büro koltuğu imalatı yaparak sizlere yeni ürün satışında da destek veriyoruz. Piyasa fiyatından daha uygun fiyatlar ile ofis ve iş yerlerinizdeki mobilyalarınızı bir servet harcamadan kolaylıkla değiştirebilirsiniz.

OFİS KOLTUĞU YEDEK PARÇA DEĞİŞİMİ

 

Mobilyalarınızın tamir aşamasında Kadıköy ofis büro koltuğu yedek parça ihtiyacı ortaya çıkabiliyor. Mobilyalarınızın çeşitli yerlerinde eskimeden kaynaklı kırılan ya da kullanılamaz hale gelen parçaları tespit ediliyor ve parça temini yapılarak Kadıköy ofis büro koltuğu yedek parça değişimi de firmamız tarafından gerçekleştiriliyor.

Tüm bu işlemler için bizlere whatsapp üzerinden ürün görselini gönderebilirsiniz. Görseli inceleyip ihtiyaçları tespit ettikten sonra sizlere uygulanacak işlemler için bir fiyat listesi çıkarıyoruz. Fiyat konusunda da anlaşma sağladıysak, alanında profesyonel ekiplerimiz sizleri adresinizde ziyaret ederek ürünlerinizi teslim alıyor ve sizlere de aynı zamanda bir teslimat tarihi veriyorlar. Belirlenen süre içerisinde mobilyalarınızın tamir işlemleri tamamlanarak tarafınıza teslim ediliyor.

 

KREDİ KARTINA 4 TAKSİT 

Koltuk, sandalye, berjer, ofis büro koltukları tamiri ve ofis büro koltuk döşeme ve koltuk imalatı gibi bizlerden alacak olduğunuz her hizmetin karşılığı kredi kartlarınız ile 4 taksite kadar taksitlendirme yaparak aylık küçük ödemelere bölebilir, bütçenizi koruyabilirsiniz.

Paylaş
500 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

WhatsApp chat
Call Now Button