0536 889 13 27

Sosyal Medyada Biz}

Kartal ofis koltuğu tamiri ve döşeme

Kartal ofis koltuğu tamiri ve döşeme

KARTAL OFİS KOLTUĞU DÖŞEME

Ofis ve iş yerlerinizde kullandığınız koltuklar zaman içerisinde yıpranabilir, deforme olabilir hatta kullanılamaz hale gelebilir. Mobilyalarınızda yaşadığınız sorunların temeli de genelde yapım aşamasında kullanılan kalitesiz yedek parçalar olmaktadır. İlk yaşayacağınız sorunlar genelde koltukların mekanizmasının, amortisörlerinin bozulması ya da tekerlek ve kolaçların kırılması olmaktadır.

Kartal ofis koltuğu tamiri firması olarak bizler ofis koltuğu döşeme ve tamir işlemlerinde sizlere verdiğimiz hizmetler ile yardımcı olurken aynı zamanda ofis koltuğu imalatı hizmetimiz ile de yeni mobilya sahibi olmak isteyenlere destek oluyoruz. Fakat yıpranan her koltuğunuzun tek çaresi mobilya yenilemek değildir bunu asla unutmamalısınız.

OFİS KOLTUĞU DÖŞEME VE TAMİR

 

Ofis ve iş yerlerinizde kullandığınız mobilyalarınızın döşeme ve tamir süreçlerinde ilk yapılan işlem koltuğunuzun iskeletini incelemek oluyor. Bu noktada iskeletinin yeteri kadar yıpranmamış olması, yeni mobilya alma zorunluluğunuzu ortadan kaldırıyor. İskelette oluşan ufak tefek hasarlar tamir edilerek, iskelet daha sağlam hale getiriliyor. Bu aşama sonrasında koltuğunuzun süngerleri kontrol ediliyor. Sünger değişimi tamamen müşteri isteğine bağlıdır. Sünger üzerinde hasar gören bazı noktalara ufak ilaveler yapılarak tamamlanıyor fakat tamamen süngerin değiştirilmesi isteniyorsa bu durumda müşteriden ek ücret talep ediliyor.

Ofis büro koltuk döşemesi işimiz ise tamamen 1. sınıf kumaş ve deriden yapılmakta olup, icabında koltuklarınızın sünger kısımları dahi değiştirilerek yapılmaktadır. Yapılan işlemler 2 yıl firmamız garantisi altındadır. Geniş renk seçeneğimiz ile ofis koltuklarınızın döşemelerini değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için lütfen iletişim kısmından bizimle irtibata geçiniz.

  • Ofis (büro) koltukları tamiri.
  • Ofis (büro) koltukları kumaş / deri değişimi.
  • Ofis (büro) koltuk , tekerleri, yıldız (ahtapot) ayakları, kolçak değişimleri ve satışı.
  • Ofis (büro) koltukları tamiri ve yedek parça hizmeti.

İskelet ve süngerler kontrol edildikten sonra Kartal ofis koltuğu yedek parça kontrolleri yapılıyor. Bu aşamada işlevini kaybetmiş, hasar görmüş ya da kullanılamaz hale gelmiş bir parça tespit edilirse, ofis koltuğu yedek parça değişimi de firmamız tarafından yapılıyor ve değiştirilen parçaya iki yıl garanti veriliyor.

Yedek parçalar kontrol edildi ve değiştirildi, iskelet tamir edildi, süngerdeki boşluklar tamamlandı. Artık seçtiğiniz desen ve renkte kumaş ile döşeme işlemini yapıyor ve son olarak kumaş ile iskelet arasındaki kısmı tamamen kapatarak sizlere teslim ediyoruz.

 

KREDİ KARTINA 4 TAKSİT 

Koltuk, sandalye, berjer, ofis büro koltukları tamiri ve ofis büro koltuk döşeme ve koltuk imalatı gibi bizlerden alacak olduğunuz her hizmetin karşılığı kredi kartlarınız ile 4 taksite kadar taksitlendirme yaparak aylık küçük ödemelere bölebilir, bütçenizi koruyabilirsiniz.

Paylaş
509 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

WhatsApp chat
Call Now Button