0536 889 13 27

Sosyal Medyada Biz}

Kavacık Ofis Büro Koltuğu Tamiri

Kavacık Ofis Büro Koltuğu Tamiri

Kavacık Ofis Büro Koltuğu Tamiri

Ofis koltuklarının doğru seçimi beraberinde birçok avantajı getirebilecek bir seçimdir. Doğru ofis koltuğu kullanımı ile sağlıklı bir iş alanı oluşturulur. Bel, kol, sırt ve baş ağrıları düzensiz ve konforsuz oturmanın birer sonucudur. Bu yüzden Kavacık ofis koltuğu tamiri seçimi doğru yapılmalı ve tüm bu problemlere karşı önlem alınmalıdır. İstanbul geneli ofis büro koltuğu satışlarımız, koltuk döşemeleri ve koltuk tamiratı üzerine hizmetlerimizi sürdürürken önceliğimiz ofis koltuğunda oturacak olan bireylerin sağlıklı bir şekilde yaşamlarını sürdürmeleridir. Kavacık’ta sunduğumuz ofis büro koltuğu döşeme ve tamiri hizmetleri ile ilgili olarak en fazla işlem yapılan parçalar arasında ofis koltuklarının tekerlekleri yer alıyor. Tekerlekler zemine bağlı olarak çabuk yıpranabiliyor ve onarım istiyor.

Kavacık ofis büro koltukları tamiri yaptığımız bölgelerde tekerlekler kadar önemli olan bir diğer parça ise sırt bölgesi ayrımında oluşan arızalar yer alıyor.

Kavacık büro koltuğu tamiri ve döşeme üzerine verdiğimiz hizmetlerde en çok karşılaştığımız koltuk problemleri arasında ayakların zedelenmesi geliyor. Yıpranan ofis büro koltuğu ayaklarını 1. sınıf yedek parça malzemeleri ile değiştiriyoruz. Böylece yapılan işlem çok daha uzun süre kullanılabilir oluyor. Ofis büro koltuk döşemesi işimiz ise tamamen 1. sınıf kumaş ve deriden yapılmakta olup, icabında koltuklarınızın sünger kısımları dahi değiştirilerek yapılmaktadır. Yapılan işlemler 2 yıl firmamız garantisi altındadır. Geniş renk seçeneğimiz ile ofis koltuklarınızın döşemelerini değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için lütfen iletişim kısmından bizimle irtibata geçiniz.

  • Ofis (büro) koltukları tamiri ve döşeme.
  • Ofis (büro) koltukları kumaş / deri değişimi.
  • Ofis (büro) koltuk , tekerleri, yıldız ayak, mekanizma değişimleri ve satışı.
  • Ofis (büro) koltuğu tamiri
  • Ofis (büro) koltuğu yedek parça hizmeti.

Sahip olduğumuz koltuk döşeme, koltuk tamiri alanında yıllarını vermiş ustalarımız ve profesyonel çalışma şekli ile koltuklarınızı en kaliteli şekilde döşeme ve tamir ediyor ve sizlere teslim ediyoruz. Siz de çok bir masrafa girmeden koltuklarınızı yenilemek istiyorsanız ofis koltuğu döşeme ve tamir hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Bize ulaşmak için telefon numaramızı ya da firmamızın web sitesinde bulunan diğer iletişim adreslerini kullanabilirsiniz.

 

KREDİ KARTINA 4 TAKSİT 

Koltuk, sandalye, berjer, ofis büro koltukları tamiri ve ofis büro koltuk döşeme ve koltuk imalatı gibi bizlerden alacak olduğunuz her hizmetin karşılığı kredi kartlarınız ile 4 taksite kadar taksitlendirme yaparak aylık küçük ödemelere bölebilir, bütçenizi koruyabilirsiniz.

Paylaş
357 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

WhatsApp chat
Call Now Button