0536 889 13 27

Sosyal Medyada Biz}

Maltepe ofis büro koltuk tamiri ve döşeme

Maltepe ofis büro koltuk tamiri ve döşeme

MALTEPE OFİS KOLTUĞU DÖŞEME

Zamana bağlı olarak büro ofis koltuklarınız rengini kaybetmesinden şikâyetçiyseniz, çok kullanıldığı için doku kaybı yaşadığını düşünüyorsanız, ofis koltuğunun iskeletinde oluşan hasarlardan dolayı bel ve sırt ağrısı çekiyorsanız ve tüm bunlara rağmen yeni bir ofis koltuğu almak istemiyorsanız Maltepe ofis koltuğu döşeme firmamızı ziyaret edebilirsiniz.  Her yıl yüzlerce ofis koltuğu döşeme ve tamir işlemi yaptığımız ve müşterilerimizden her daim olumlu geri dönüşler aldığımız için bizi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Ofis koltuğu yedek parça eksikliğinden kaynaklanan sorunlara ofis büro koltuğu yedek parça değişimi hizmeti verdiği için de sıklıkla tercih edilen firmamız ile telefon ya da internet aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz. Destek hattında size her daim yardımcı olacak ekip arkadaşlarımız olduğu ve telefonlarımız 7/24 ulaşılabilir olduğu için ofis büro koltuklarınızda çıkan en ufak sorunda bizi rahatlıkla arayabilirsiniz.

Her çeşit ve dokudan döşeme malzemesine sahip olduğumuz ve gün geçtikçe skalamızı genişlettiğimiz için ofis büro koltuğunuz ne kadar nadir olursa olsun size yardım elimizi uzatıyoruz. Aynı zamanda koltuk tamir ve döşeme işlemleriniz bittikten sonra dahi sizinle iletişim halinde olduğumuzdan, ihtiyaç duyduğunuz her an bize ulaşabilirsiniz. Çünkü firmamız, her daim müşteri memnuniyetini baz alan bir misyon ile ilerler ve size bu doğrultuda hizmet verir.

       OFİS KOLTUĞU DÖŞEME VE TAMİR

  • Ofis koltuğu döşeme ve ofis koltuğu tamir işlemlerimiz şu şekilde gerçekleşir;
  • Ofis koltuğunuz hakkında gerekli bilgilendirmeleri aldıktan sonra belirttiğiniz adrese ekibimiz ile geliriz.
  • Belirttiğiniz adresten ofis veya büro koltuğunuzu alırız ve ofis koltuğu imalatı yaptığımız atölyelerimize getiririz.
  • Bu atölyelerde, koltuğunuzu istediğiniz renk ve dokuda döşer, iskelette sorun varsa tamir edip, düzeltiriz.
  • Sonrasında ise eskisinden daha yeni ve sağlam olan koltuklarınızı, belirttiğiniz adrese teslim ederiz.

    KREDİ KARTINA 4 TAKSİT 

    Koltuk, sandalye, berjer, ofis büro koltukları tamiri ve ofis büro koltuk döşeme ve koltuk imalatı gibi bizlerden alacak olduğunuz her hizmetin karşılığı kredi kartlarınız ile 4 taksite kadar taksitlendirme yaparak aylık küçük ödemelere bölebilir, bütçenizi koruyabilirsiniz.

Paylaş
321 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

WhatsApp chat
Call Now Button