0536 889 13 27

Sosyal Medyada Biz}

Neler Yaparız.?

İstanbul Ofisci

Neler yaparız.? Ofis koltuğu döşeme, Ofis koltuğu tamiri, Yedek parça, Ofis koltuk takımı ve her model ofis koltuk ürünlerinin yüz değişimi ve imalatı yapmaktadır. Ofis Koltuk döşeme denilince akla gelen ilk güvenilir isim İstanbul Ofisci olmaktadır.

Firmamız Ofis koltuğu, sandalye, büro koltukları,  gibi  iş yerlerinde kullanılan her türlü oturma gruplarının tamir ve döşemelerini yapmaktadır. Aynı zamanda siz değerli müşterilerimize özel ölçü ofis koltuğu imalatı da yapmaktadır.

Ofis Koltuk döşeme firması olarak siz değerli müşterilerimiz için elimizden gelen en iyi hizmeti sizlere vermeye çalışıyoruz. Resmini bizler ile paylaşmış olduğunuz koltuk veya sandalye için bizlerden almış olduğunuz fiyatta mutabık isek evinize servis aracı yönlendirmekteyiz. Servis aracımız sizlere ulaştığında araç içerisinde bulunan kumaş örneklerini siz değerli müşterimize sunmaktadır.

Ofis Büro Koltuğu Tamiri

Ofis Büro Koltuğu Tamiri

Daha sonrasında ise yine servis aracımızda bulunan sipariş fişine sizlerin koltuk veya kaplatmak istediğiniz. Ofis sandalyesi için seçmiş olduğu kumaş markasını  ve kodu yazarak’tan notunu almaktadır. Sipariş fişimizi karşılıklı olaraktan okuyup imzalıyorsunuz bu sözleşmenin bir nussası sizlere verilmektedir. Ürünleriniz iş yerinizden alındığı gün itibari ile 7 gün içinde pırıl pırıl yapılarak siz değerli müşterilerimizin iş yerinize teslim edilir.

En çok tercih edilen ürünlerin başında günlük hayatı kolaylaştıran Ofis Koltukları, Sandalyeler geliyor.  Kullanım kolaylığı ve işlevselliğin İstanbul Ofisci firması tasarımlara yansıması artık kaçınılmaz.

Sahip olduğumuz döşeme ve tamir alanında yıllarını vermiş ustalarımız ve profesyonel çalışma şekli ile koltuklarınızı en kaliteli şekilde teslim ediyoruz. Siz de çok bir masrafa girmeden koltuklarınızı yenilemek istiyorsanız ofis büro koltuk tamiri hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Bize ulaşmak için telefon numaramızı ya da firmamızın web sitesinde bulunan diğer iletişim adreslerini kullanabilirsiniz.

Neler yaparız.? Yaptığımız işlerle ilgili referanslarımızı yaptığımız işler kısmında resimli örnekler ile görebilirsiniz. Bu bağlamda bünyemizde birbirinden kıymetli ve değerli zanaat sahibi ustalarımız ile her daim maksimum memnuniyet hedeflemekteyiz. Avrupa Yakasında Küçükçekmece genel merkezimiz ve Anadolu yakasında Ümraniye atölyemiz olmak üzere 2 farklı atölye ve servis araçlarımızla bir telefonla adresinize kadar gelerek taleplerinize cevap veriyoruz. Dileyen müşterilerimiz fiyat teklifi almak için Web sayfamız üzerinden yönergeleri takip ederek bizlere ulaşıp fiyat teklifi alabilirler.

İSTANBUL GENELİ ÜCRETSİZ SERVİS

İstanbul geneli Ofis koltuğu Tamiri ve koltuk, sandalye takımlarının imalatı yapmaktayız. Siz değerli müşterilerimize güven dolu adımlarla ilerlemekteyiz. Ve sizlere whatsapp üzerinden ulaştığınız anda müşteri temsilcimiz sizlere en hızlı şekilde cevap verecektir.

WhatsApp chat
Call Now Button