0536 889 13 27

Sosyal Medyada Biz}

Pendik ofis koltuğu tamiri-Pendik koltuk döşeme

Pendik ofis koltuğu tamiri-Pendik koltuk döşeme

Pendik ofis koltuğu tamiri

Ofisler, günün büyük bir çoğunluğunu geçirdiğimiz yerlerdir.Bu yüzden de ofisteki çoğu eşya çabuk eskir ve yıpranır. Bunlar arasında en çabuk eskiyen ve en çabuk deforme olan eşya ise ofis koltuklarıdır. Ofis koltukları, çalışan bireyin iş verimini direkt etkileyen bir faktördür. Çünkü ofis koltuğu eğer rahatsızsa ve sırt ağrısı, bel ağrısı gibi problemler yaratıyorsa, çalışan bireyin konsantrasyonu tamamen dağılır ve kendini işe veremez. Kendini işe veremediği takdirde performansını gösteremez ve bu da verim düşüşüne yol açar.

Verim düşüşü ise takım işinin aksamasına ve tüm işin sekteye uğramasına yol açar. Dolaylı yoldan da olsa şirkete zarar gelmesine yol açabileceği için ofis koltuğu imalatını iyi yapan bir yerden koltuk satın almak ya da eski bir koltuksa kaliteli bir ofis koltuğu döşeme ve tamir şirketine götürmekte fayda vardır. Bu noktada seçebileceğiniz ve her daim sizin ve ofis koltuklarınızın yanında olan Pendik ofis koltuğu tamiri firmamız, online destek hatları ve günün her saati ulaşılabilir telefon hatları ile her daim yanınızda olur. Eğer siz de Pendik civarında kaliteli bir koltuk döşemekoltuk tamir firması arıyorsanız ve ofis koltuğu yedek parça değişimi de istiyorsanız firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

OFİS KOLTUĞU YEDEK PARÇA DEĞİŞİMİ

Koltuğunuz her ne kadar nadir de olsa, Pendik ofis koltuğu yedek parça hizmetimiz sayesinde işinize yarayacak olan parçayı bulur ve bu doğrultuda koltuğunuzu tamir ederiz. Döşeme işlemi sırasında da yapılan bu tamir işlemi, koltuğun uzun yıllar daha kullanılabilmesini sağladığı için çok önemlidir. Çünkü iskeletteki sorunları dahi çözmeye odaklı bir misyonumuz olduğu için en rahat edeceğiniz, en konforlu ofis koltuğunuz sizler için döşer ve tamir ederiz.

Ofis büro koltuk döşemesi işimiz ise tamamen 1. sınıf kumaş ve deriden yapılmakta olup, icabında koltuklarınızın sünger kısımları dahi değiştirilerek yapılmaktadır. Yapılan işlemler 2 yıl firmamız garantisi altındadır. Geniş renk seçeneğimiz ile ofis koltuklarınızın döşemelerini değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için lütfen iletişim kısmından bizimle irtibata geçiniz.

  • Ofis (büro) koltukları tamiri.
  • Ofis (büro) koltukları kumaş / deri değişimi.
  • Ofis (büro) koltuk , tekerleri, yıldız (ahtapot) ayakları, kolçak değişimleri ve satışı.
  • Ofis (büro) koltukları tamiri ve yedek parça hizmeti.

 

KREDİ KARTINA 4 TAKSİT 

Koltuk, sandalye, berjer, ofis büro koltukları tamiri ve ofis büro koltuk döşeme ve koltuk imalatı gibi bizlerden alacak olduğunuz her hizmetin karşılığı kredi kartlarınız ile 4 taksite kadar taksitlendirme yaparak aylık küçük ödemelere bölebilir, bütçenizi koruyabilirsiniz.

Paylaş
947 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

WhatsApp chat
Call Now Button