0536 889 13 27

Sosyal Medyada Biz}

Taksim ofis büro koltuğu tamiri

Taksim ofis büro koltuğu tamiri

Taksim Ofis Büro Koltuğu Tamiri

Ofis koltuklarının doğru seçimi beraberinde birçok avantajı getirebilecek bir seçimdir. Doğru ofis koltuğu kullanımı ile sağlıklı bir iş alanı oluşturulur. Bel, kol, sırt ve baş ağrıları düzensiz ve konforsuz oturmanın birer sonucudur. Bu yüzden Taksim ofis koltuğu tamiri seçimi doğru yapılmalı ve tüm bu problemlere karşı önlem alınmalıdır. Taksim’de ofis koltuğu satışlarımız, koltuk döşemeleri ve koltuk tamiratı üzerine hizmetlerimizi sürdürürken önceliğimiz ofis koltuğunda oturacak olan bireylerin sağlıklı bir şekilde yaşamlarını sürdürmeleridir. Taksim’de sunduğumuz ofis büro koltuk tamiri hizmetleri ile ilgili olarak en fazla işlem yapılan parçalar arasında ofis koltuklarının tekerlekleri yer alıyor. Tekerlekler zemine bağlı olarak çabuk yıpranabiliyor ve onarım istiyor. Taksim ofis büro koltukları tamiri yaptığımız bölgelerde tekerlekler kadar önemli olan bir diğer parça ise sırt bölgesi ayrımında oluşan arızalar yer alıyor.

 Taksim ofis büro koltuğu döşeme ve tamiri üzerine verdiğimiz hizmetlerde en çok karşılaştığımız koltuk problemleri arasında ayakların zedelenmesi geliyor. Yıpranan ofis büro koltuğu ayaklarını 1. sınıf yedek parça malzemeleri ile değiştiriyoruz. Böylece yapılan işlem çok daha uzun süre kullanılabilir oluyor.

Ofis büro koltuk döşemesi işimiz ise tamamen 1. sınıf kumaş ve deriden yapılmakta olup, icabında koltuklarınızın sünger kısımları dahi değiştirilerek yapılmaktadır. Yapılan işlemler 2 yıl firmamız garantisi altındadır. Geniş renk seçeneğimiz ile ofis koltuklarınızın döşemelerini değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için lütfen iletişim kısmından bizimle irtibata geçiniz.

  • Ofis (büro) koltukları tamiri.
  • Ofis (büro) koltukları kumaş / deri değişimi.
  • Ofis (büro) koltuk , tekerleri, yıldız (ahtapot) ayakları, ve kolçak değişimleri ve satışı.
  • Ofis (büro) koltukları tamiri ve yedek parça hizmeti.

En fazla ağırlık verilen bir diğer aksam ise kol dayama yerleridir. Kol dayama yerlerinde de problemler ile karşılaşıyoruz.

KREDİ KARTINA 4 TAKSİT 

Koltuk, sandalye, berjer, ofis büro koltukları tamiri ve ofis büro koltuk döşeme ve koltuk imalatı gibi bizlerden alacak olduğunuz her hizmetin karşılığı kredi kartlarınız ile 4 taksite kadar taksitlendirme yaparak aylık küçük ödemelere bölebilir, bütçenizi koruyabilirsiniz.

Paylaş
272 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

WhatsApp chat
Call Now Button