0536 889 13 27

Sosyal Medyada Biz}

Yenibosna Ofis Büro Koltuğu Tamiri

Yenibosna Ofis Büro Koltuğu Tamiri

Yenibosna Ofis Büro Koltuğu Tamiri

Hayatın her alanında tamir işlemleri ustalık gerektirir. Su, elektrik, tavan, boya gibi çeşitli birçok onarım hizmetlerinde işler usta kişilerce üstlenilir ve yapılır. Ofis koltukları ve mobilyaları tamiri için de aynı ustalık vazgeçilmez bir gerekliliktir. Ofis koltuklarının tamir işlemlerinin titizlik ile yapılması gerekir. Aksi taktirde koltuk döşemelerinde yıpranma ve eskimeler meydana gelebilir.

Döşemenin dışında teknik problemler ile de karşılaşabilir ve koltuğunuzdan önceki verimi ve konforu alamayabilirsiniz. Bu yüzden Yenibosna ofis koltuğu tamiri hizmetlerimizde taşımadan teslimata kadar tüm sorumluluğu üstleniyoruz. Koltuklarınızın konforunu ve teknik yapısını koruyarak profesyonel bir tamir işlemi uyguluyor ve size teslim ediyoruz. Yenibosna’da bulunan değerli müşterilerimiz ofislerinizde kullanılan birçok koltuğun firmamız elinde döşeme ve tamiri gördüğünü ve ofislerde eski konforu ile yeniden kullanıldığını referans olarak gururla sunabiliriz.

Ofis büro koltuk tamiri ve döşemesi işimiz ise tamamen 1. sınıf kumaş ve deriden yapılmakta olup, icabında koltuklarınızın sünger kısımları dahi değiştirilerek yapılmaktadır. Yapılan işlemler 2 yıl firmamız garantisi altındadır. Geniş renk seçeneğimiz ile ofis koltuklarınızın döşemelerini değiştirebilirsiniz.

Yenibosna ofis büro koltukları tamiri için sunduğumuz fiyatlar da oldukça ekonomik tabanlıdır. Sunulan fiyatların yapılan hizmet ile orantılandığında uygun fiyatlı tamir işlemlerinin yürütüldüğü anlaşılacaktır.

  • Ofis (büro) koltukları tamiri.
  • Ofis (büro) koltukları kumaş / deri değişimi.
  • Ofis (büro) koltuk , tekerleri, yıldız (ahtapot) ayakları, ve kolçak değişimleri ve satışı.
  • Ofis (büro) koltukları tamiri ve yedek parça hizmeti.

Ofis Büro Koltuğu Döşeme

 

Koltukların döşenmesinde olduğu gibi tamirinde de verdiğimiz kaliteli hizmette, firmamızın işçileri oldukça dikkatli bir şekilde çalışmaktadır. Siz müşterilerimizi memnun etmek için elinden geleni yapan bu çalışanlarımız işinde tecrübe kazanmış kişilerdir. Yenibosna ofis büro koltuk tamiri hizmetini bu şekilde veren firma çalışanlarımız, ilk olarak koltuklarınızdaki hasarı tespit etmektedir. Ardından ne yapılması gerekiyorsa, uygulamaya başlayan bu işçilerimiz, koltuklarınızın harika görünmesini sağlamaktadır. İşinde ehli çalışanlarımızla verdiğimiz bu hizmetten yararlanmak için yapmanız gereken tek şey iletişime geçmek olacaktır. Sizinle irtibata bulunan firma çalışanımız hem hizmetler ile ilgili sorularınızı yanıtlamakta hem de fiyatlar hakkında bilgi vermektedir.

KREDİ KARTINA 4 TAKSİT 

Koltuk, sandalye, berjer, ofis büro koltukları tamiri ve ofis büro koltuk döşeme ve koltuk imalatı gibi bizlerden alacak olduğunuz her hizmetin karşılığı kredi kartlarınız ile 4 taksite kadar taksitlendirme yaparak aylık küçük ödemelere bölebilir, bütçenizi koruyabilirsiniz.

Paylaş
427 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

WhatsApp chat
Call Now Button