0536 889 13 27

Sosyal Medyada Biz}

Hakkımızda

İstanbul Ofisci

Kurulduğu 1991 yılından itibaren faaliyet gösteren İstanbul ofisci uzman kadrosu ile kalite anlayışı müşteri memnuniyeti odaklı olması neticesinde kısa zamanda İstanbul geneli hak ettiği saygınlığı kazanmıştır.

“En iyi reklam mutlu müşterilerdir”  ilkesi ile yola çıkan firmamız siz değerli müşterilerimize hizmet vermek adına tüm İstanbul geneli hizmet vermektedir.

“İstanbul Ofisci” markasını “Kalite ve Güven” ile özdeşleştiren firmamız sektöre kaliteli ve garantili hizmet vererek sektöre imzasını atmıştır. İş ve yaşam dengesinin sürdürülebilir düşünce üzerinden ilerlediği fikrine inanan İstanbul ofisci firmamız. Ofis ve bürolarınız da bulunan çeşitli kullanım senaryolarını göz önünde bulundurarak; tasarım stratejisini insan odaklı, yaşam kalitesini arttıran ve ergonomik sistemi koruyan ürün alternatifleri çerçevesinde kurgulayarak yola çıkmıştır.

Ofis büro koltuğu tamiri ve koltuk döşeme firması olarak siz değerli müşterilerimiz için elimizden gelen en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz.

Ofis Büro Koltuğu Tamiri

Resmini bizler ile paylaşmış olduğunuz ofis koltukları, büro koltukları, makam koltukları, çalışma koltukları, sekreter koltukları, ve her model koltuk döşeme ve tamiratı için bizlerden almış olduğunuz ortalama fiyatta mutabık isek sizlerin bulunduğu yere servis aracı yönlendirmekteyiz. Servis aracımız sizlere ulaştığında araç içerisinde bulunan kumaş ve deri örneklerini siz değerli müşterimize sunmaktadır. Kullanım kolaylığı ve işlevselliğin tasarımlara yansıması artık kaçınılmaz. Başta ev tipi koltuk ve kanepeler olmak adına her türlü ofis ve iş yeri koltukları döşeme ve tamir işlemlerini yapmaktayız.

Ofis Büro Koltuğu Tamiri

Ofis Koltuk Döşeme firmamızın iletişim bilgilerinde bulunan numaradan bizlere ulaşabilir ve koltuklarınızı yeni almış gibi gönül rahatlığı ile tekrardan kullanmaya başlayabilirsiniz. Sizlere son seviye bir güven sağlamak ve sizleri mağdur etmemek adına ofis koltuğu yedek parça değişimi hizmetimiz. İle ofis koltukları yedek parçalarında herhangi bir sorun çıkarsa bu sorunu hemen çözüyor ve koltuklarınızı yeniliyoruz.

Sahip olduğumuz döşeme ve tamir alanında yıllarını vermiş ustalarımız ve profesyonel çalışma şekli ile koltuklarınızı en kaliteli şekilde teslim ediyoruz. Siz de çok bir masrafa girmeden koltuklarınızı yenilemek istiyorsanız ofis büro koltuk tamiri hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Bize ulaşmak için telefon numaramızı ya da firmamızın web sitesinde bulunan diğer iletişim adreslerini kullanabilirsiniz.

Yaptığımız işlerle ilgili referanslarımızı yaptığımız işler kısmında resimli örnekler ile görebilirsiniz. Bu bağlamda bünyemizde birbirinden kıymetli ve değerli zanaat sahibi ustalarımız ile her daim maksimum memnuniyet hedeflemekteyiz. Avrupa Yakasında Küçükçekmece genel merkezimiz ve Anadolu yakasında Ümraniye atölyemiz olmak üzere 2 farklı atölye ve servis araçlarımızla bir telefonla adresinize kadar gelerek taleplerinize cevap veriyoruz. Dileyen müşterilerimiz fiyat teklifi almak için Web sayfamız üzerinden yönergeleri takip ederek bizlere ulaşıp fiyat teklifi alabilirler.

WhatsApp chat
Call Now Button