05424759969

Sosyal Medyada Biz}

Chester Koltuk İmalatı

2001 yılında küçük bir atölye ile koltuk döşeme, koltuk tamiri ve imalatı sektörü ile bu işe başlayan istanbulofisci  çağımızın gelişen teknolojisi ile her geçen gün yenilikçi bakış açısıyla siz değerli müşterilerimize daha iyi ve farklı olarak ne sunabiliriz? Bu düşünce yapısı ile yola çıkarak koltuk döşeme ve tamiri ile başlayarak özel ölçü koltuk imalatı,özel mobilya imalatı,talep doğrultusunda model çalışması ve bir evin veya ofisin ihtiyacı olan masa, sandalye, Ofis Koltuğu, Büro Koltuğu, Yedek Parça, josefin, puf, koltuk vs gibi ürünlerle hizmet vermeye devam ediyoruz.

istanbulofisci firması olarak yapmış olduğumuz bir çok özel ölçü koltuk veya chester kanepe konusunda oldukça iddialıyız. istanbulofisci firması kökeni koltuk döşeme ve tamirinden geldiği için bizlerin koltuk,sandalye.kanepe,puf vs gibi ürünlerin imalatını en iyi şekilde yapmaktadır. Yaklaşık 19 yılı aşkın bir geçmişi olan firmamızın yıllardır sektörün içinde olması sebebiyle farklı bir model çalışması yapmış olmanın tecrübesi ile geçmişten bu güne gelen bilgi birikimini iç dekorasyon çalışmaları yaparak farklı bir sektörle (iç mimarlık,iç dekorasyon) sizlerin yanında yer almaya devam etmekteyiz. Sizleri başka bir dünyanın penceresinden bakmaya davet eden ve bu dünyadaki tüm avantajları sizlere profesyonelce sunan istanbulofisci, kurumsallaşma hedefi ile doğru ürünleri doğru şartlarda sunan lokomotif bir kuruluştur.

İstanbul Koltuk Döşeme,

İstanbul Koltuk Tamiri,

Koltuk Döşeme,

Koltuk Tamiri,

Koltuk Köşeme Fiyatları,

Koltuk Tamir Firması,

Uygun Fiyata Koltuk Döşeme,

Chester Koltuk Döşeme,

Chester Koltuk Tamiri,

Chester Kotluk imalatı,

Ofis Koltuk Tamiri,

Ofis Büro Koltukları Tamiri,

Ofis Büro Koltuk Döşeme,

Ofis Büro Koltuk Tamiri,

İstanbul Chester Koltuk Döşeme

Koltuk döşeme hizmeti veren firmamız, sizlere oldukça uygun fiyatları sunmaktadır. İstanbul Chester Koltuk Döşeme hizmetinde firmamız toplumun her kesiminden kişiye hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda sunduğumuz fiyatlar diğer firmalara kıyasla oldukça uygundur. Chester Koltuk Döşeme ve koltuk tamiri beceri gerektiren işler arasında gelmektedir. El becerisi olmayan kişiler tarafından yapılan döşeme hizmetleri oldukça can sıkıcı sonuçlar doğurmaktadır. Firmamızın bünyesinde çalışan her kişi işin becerisine ve tecrübesine sahiptir. Bunun yanında bünyemize katılan her personel ayrıca iş eğitimi almaktadır. Asla deneyimsiz ve tecrübesiz kişiler ile hizmet vermeyen firmamız bu konuda diğer firmalara örnek olmaktadır.

İstanbul koltuk tamiri hizmetinde firmamızın ana düşüncesi sizlerin memnuniyeti olmaktadır. Firmamızın yaptığı tamirler yıllar boyunca dayanacak güce sahiptir. Fakat dışarıdan bir zorlama ve darbe olduğu takdirde bu dayanıklılığını asla korumayacaktır. Tamirat yaptırdığınız koltukların uzun seneler dayanması için koltuklarınızın asla dışarından darbe almaması gereklidir. Firmamız tamirat işlemi sırasında en kaliteli malzemeleri kullanmakta ve asla masraftan kaçmamaktadır. Firmamız için yüzde yüz kar yapmak önemli değildir. Bunun yerine çok daha az kar yaparak sizlere çok daha iyi işler çıkarmayı amaçlayan firmamız, kendini bu doğrultuda geliştirmektedir. En kaliteli malzemeleri bulmak için firmamız her zaman piyasa araştırması yapmakta ve piyasada yer alan en kaliteli malzemeleri sizlere sunmaktadır. Detaylı bilgi için lütfen iletişim kısmından bizimle irtibata geçiniz.

Paylaş

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/istnbulofisci/public_html/wp-content/themes/safirkurumsal/parts/metabox.php on line 3

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Hemen Ara
WhatsApp