0536 889 13 27

Sosyal Medyada Biz}

Fatih ofis koltuğu tamiri-Fatih ofis koltuğu döşeme

Fatih ofis koltuğu tamiri-Fatih ofis koltuğu döşeme

Fatih koltuk döşeme ve ofis koltuğu tamiri

Ofis koltuğu döşeme ve tamir işlemleri son zamanlarda fazlası ile talep gören uygulamalar haline gelmiştir. Satın alınan ofis mobilyaları ne kadar temiz ve özenli kullanılsa da zamanla deforme olmaktadır. Her yıprandığında ofis büro koltukları değişikliğine gitmek yerine artık Fatih ofis büro koltuğu yedek parça değişimi ve ofis mobilyalarının tamir edilmesi işlemleri sayesinde mobilyalarınız üzerinde yeni alınmış havası yaratılmaktadır.

Üstelik döşeme işlemi uygulanması için sadece mobilyalarınızın eskimesini beklemenize gerek yoktur. Ofis içerisinde dekorasyon değişikliğine gittiniz ya da koltuklarınızın döşemelerini yeterince kullandınız ve artık değiştirmek istiyorsunuz. O zaman sizlere en kaliteli hizmeti verecek doğru firmadasınız demektir.  Sizler ile görüşerek dilediğiniz renk ve desende döşemeler ile mobilyalarınızı baştan yaratıyoruz.

OFİS KOLTUĞU DÖŞEME VE TAMİR

Fatih ofis koltuğu tamiri ve döşeme uygulamaları kapsamında hangi işlemleri yaptığımız hakkında sizleri bilgilendirelim. Deforme olmuş Fatih ofis büro koltuğu yedek parça temini bizim tarafımızdan sağlanır. Sipariş verilen parça temin edildikten sonra mobilyanızın ihtiyacı olan bölgedeki parça değişimi yapılır.

 

Bu parçalara örnek vermek gerekirse,

  • Ofis koltuğu tekerlek değişimi yapılmaktadır.
  • Ofis koltuğu mekanizması değiştirilerek, sizlere daha konforlu bir kullanım sunulmaktadır.
  • Ofis koltuklarınızın döşeme değişimlerini hem talepleriniz
  • Ofis (büro) koltukları tamiri.
  • Ofis (büro) koltukları kumaş / deri değişimi.
  • Ofis (büro) koltuk , tekerleri, yıldız (ahtapot) ayakları, ve kolçak değişimleri ve satışı.
  • Ofis (büro) koltukları tamiri ve yedek parça hizmeti.

Artan talepler doğrultusunda piyasada bu hizmetlere yönelik firmalar da her geçen gün artmaya devam etmektedir. Fakat önemli olan firmadan alacağınız kaliteli hizmettir. Bu hizmet kapsamında da işlem görmesini istediğiniz koltuklarınız adresinizden teslim alınır. Profesyonel ekiplerimiz tarafından uygulanmasını talep ettiğiniz işlemler uygulanır ve belirtilen tarih ve saatte tekrar adresinize teslim edilir. Kendi bünyemizde ofis büro koltuğu tamiri ve imalatı da yapılmaktadır.  Sizler de Fatih ofis koltuğu döşeme firmaları arayışı içerisindeyseniz ve gerçekten güvenilir bir firma ile çalışmak istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

KREDİ KARTINA 4 TAKSİT 

Koltuk, sandalye, berjer, ofis büro koltukları tamiri ve ofis büro koltuk döşeme ve koltuk imalatı gibi bizlerden alacak olduğunuz her hizmetin karşılığı kredi kartlarınız ile 4 taksite kadar taksitlendirme yaparak aylık küçük ödemelere bölebilir, bütçenizi koruyabilirsiniz.

Paylaş
523 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

WhatsApp chat
Call Now Button