0536 889 13 27

Sosyal Medyada Biz}

Yeşilköy ofis koltuğu tamiri-Yeşilköy ofis koltuğu döşeme

Yeşilköy ofis koltuğu tamiri-Yeşilköy ofis koltuğu döşeme

YEŞİLKÖY OFİS KOLTUĞU DÖŞEME

Koltuklar zamanla aşınan ve ilk günkü görünümünü kaybeden eşyalar arasında yer almaktadır. Evdeki koltuklara nazaran daha hızlı şekilde eskiyen ve yıpranan ofis ve büro koltukları olmaktadır. Ofislerde ve bürolarda en çok kullanılan eşyalardan biri koltuk olduğu için koltuklarınız üst yüzeylerinde deformasyon ve renk kaybı meydana gelebilir. Eğer siz de ofisinizdeki koltukların üst yüzeylerinde bulunan bu aşınma ve renk kaybına çok üzülüyor iseniz, mevcud koltuklarınızı çöpe atmak yerine Yeşilköy Ofis Koltuğu Tamiri firmamızın iletişim bilgilerinde bulunan numaradan bizlere ulaşabilir ve koltuklarınızı yeni almış gibi gönül rahatlığı ile tekrardan kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sizlere son seviye bir güven sağlamak ve sizleri mağdur etmemek adına Yeşilköy ofis koltuğu yedek parça değişimi hizmetimiz ile ofis koltuğu yedek parçalarında herhangi bir sorun çıkarsa bu sorunu hemen çözüyor ve koltuklarınızı yeniliyoruz. Sahip olduğumuz alanında yetkin ustalar ve profesyonel çalışma şekli ile koltuklarınızı en kaliteli şekilde tamir ediyor ve sizlere teslim ediyoruz. Siz de çok bir masrafa girmeden koltuklarınızı yenilemek istiyorsanız ofis koltuğu döşeme ve tamir hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

OFİS KOLTUĞU DÖŞEME VE TAMİR

Yeşilköy ofis koltuğu döşeme işlemi kolay ve sonucu güzel biten bir işlemdir. Koltuklarınızı firmamızın profesyonel ve deneyimli çalışanları ve kullandıkları yeni nesil teknolojik aletler ile koltuk döşeme ve tamir işleminizi gerçekleştiriyoruz. Koltuk döşeme işlemleri gerçekleşmeden önce firmamızın çalışanları ofisinize gelerek size döşeme hakkında bilgi verir ve bir karar verildikten sonra koltuklarınızı teslim alır. Daha sonrasında sizin seçtiğiniz renk ve desenler ile koltuğunuz atölyelerimizde değişime uğramaya başlar. Bunların yanı sıra ofis koltuğu imalatı yapan firmamızdan da detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. İsteğe bağlı olarak koltuğunuzun iskeletinde herhangi bir sorun varsa bu sorun da tamir edilir. Bize ulaşmak için telefon numaramızı ya da firmamızın web sitesinde bulunan diğer iletişim adreslerini kullanabilirsiniz.

KREDİ KARTINA 4 TAKSİT 

İstanbul ofisci firması olarak, koltuk, sandalye, berjer, ofis büro koltukları döşeme ve ofis büro kanepe tamiri ve imalatı gibi bizlerden alacak olduğunuz her hizmetin karşılığı kredi kartlarınız ile 4 taksite kadar taksitlendirme yaparak aylık küçük ödemelere bölebilir, bütçenizi koruyabilirsiniz.

 

Paylaş
374 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

WhatsApp chat
Call Now Button